Na portálu polar.cz najdete videoreportáže přepsané do podoby článků a fotografií.

Přenos ze Slavností vína v Uherském Hradišti

Živě 13.09.2008 37:39min. Stáhnout

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti jsou jedinečnou akcí svého druhu. Představuje se lidová kultura regionu Slovácka v plné své kráse, rozmanitosti a zároveň ryzí čistotě a živelnosti.
Slavnosti jsou ojedinělým skloubením temperamentu Slováckého folkloru, lahodnosti zdejšího vína i gastronomických specialit a atraktivních objektů historických památek města Uherské Hradiště a vytvoření nezapomenutelné atmosféry, ve které vykvétá duch vinařské tradice, pestrost Slováckých krojů, šikovných lidových řemeslníků i um nespočetného množství muzikantů, zpěváků a tanečníků. Slavnosti nejsou „obyčejným" folklorním festivalem, ale skutečnou reprezentativní národopisnou slavností více než padesáti měst a obcí z celého Slovácka.

reklama
Komu: (email) Text zprávy
2 + 3 =Add to Google
  • 2006 - 2016 POLAR televize Ostrava, s.r.o., Boleslavova 710/19, Ostrava-Mar.Hory, IČ: 25859838
    Redakce: polar@polar.cz
  • Reklama a spolupráce: obchod@polar.cz | Podpora: multimedia@polar.cz
  • Orgánem dohledu je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Jakákoliv užití obsahu je bez souhlasu POLAR televize Ostrava, s.r.o. zakázáno.
reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace