reklama
Sledujte reportáže z vašeho města odkudkoliv pomocí mobilních telefonů: m.TVportaly.cz Na www.InfoPortaly.cz najdete videoreportáže přepsané do podoby článků a fotografií.

Opavský magazín 8. 11. 2011

Opava 8.11.2011 10:08min. Stáhnout 2

1. Prostředí kolem cyklostezky “Slezská magistrála” je zase o něco krásnější. V úseku mezi Vávrovicemi a Držkovicemi totiž o víkendu místní obyvatelé vysadili nové stromy.
2. Obyvatelé ulic Vrchní a Rolnické se potýkají s problémy s frekventovanou dopravou, auty nedodržujícími rychlost, praskajícími zdmi domů a v neposlední řadě obavami o své zdraví.
3. V Opavě na Ratibořské ulici bude doprava omezena až do konce listopadu; Úklid černých skládek už letos stál opavskou radnici 800 tisíc korun; Basketbalisté Opavy slaví první vítězství v sezoně
4. Kam zamířit po základní škole? Řada žáků z Opavy a okolí našla odpověď na tuto otázku na tradiční přehlídce středních škol Informa 2011.
5. ZUŠ Solná se snaží svým bývalým studentům a zároveň začínajícím umělcům poskytnout místo, kde by mohli vystavovat svá díla. V současné době tady můžeme obdivovat práci Matěje Franka, rovněž jednoho z bývalých žáků školy.

reklama
Komu: (email) Text zprávy
2 + 3 =Add to Google
  • 2006 - 2015 POLAR televize Ostrava, s.r.o., Boleslavova 710/19, Ostrava-Mar.Hory, IČ: 25859838
    Redakce: polar@polar.cz
  • Reklama a spolupráce: obchod@polar.cz | Podpora: multimedia@polar.cz
  • Orgánem dohledu je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Jakákoliv užití obsahu je bez souhlasu POLAR televize Ostrava, s.r.o. zakázáno.
NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
politika    úřady    nehody    krimi    ekologie    ekonomika    výstavba    zdraví    školství    doprava    zemědělství    příroda    kultura    volný čas    sport   
Lokace vyhledávání:
Všechny portály
Aktuální portál
politika úřady nehody krimi ekologie ekonomika výstavba zdraví školství doprava zemědělství příroda kultura volný čas sport

reklama
reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace