reklama
Sledujte reportáže z vašeho města odkudkoliv pomocí mobilních telefonů: m.TVportaly.cz Na www.InfoPortaly.cz najdete videoreportáže přepsané do podoby článků a fotografií.

Aktuálně z dění v Novém Jičíně 30. 7. 2012

Nový Jičín 30.07.2012 0:48min. Stáhnout 2

V pátek 3. srpna na Masarykově zahrají kapely Kill The Dandies se svým temným garážovým rockem, a dále kopřivničtí Valerian´s future. Začátek koncertu je v osm hodin večer. Schodiště vedoucí z Gregorovy ulice k ulici Palackého bude kvůli stavebním úpravám uzavřeno od 30. července. V provozu by mělo být v půlce září. Do 31. července se mohou přihlásit řemeslníci nebo jiní zájemci s rukodělnými výrobky na tradiční řemeslný jarmak. Ten proběhne 8. září na Masarykově náměstí jakou součást Městské slavnosti. Připomínáme zajímavé výstavy, které aktuálně probíhají v Žerotínském zámku, Městské knihovně a v galerii na Staré poště.

reklama
Komu: (email) Text zprávy
2 + 3 =Add to Google
  • 2006 - 2015 POLAR televize Ostrava, s.r.o., Boleslavova 710/19, Ostrava-Mar.Hory, IČ: 25859838
    Redakce: polar@polar.cz
  • Reklama a spolupráce: obchod@polar.cz | Podpora: multimedia@polar.cz
  • Orgánem dohledu je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Jakákoliv užití obsahu je bez souhlasu POLAR televize Ostrava, s.r.o. zakázáno.
reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace