reklama
Sledujte reportáže z vašeho města odkudkoliv pomocí mobilních telefonů: m.TVportaly.cz Na www.InfoPortaly.cz najdete videoreportáže přepsané do podoby článků a fotografií.

Aktuálně z dění v Novém Jičíně 22. 6. 2012

Nový Jičín 22.06.2012 0:51min. Stáhnout 2

Novojičínské návštěvnické centrum získalo první místo v hodnocení všech informačních center v Moravskoslezském kraji.

Od 2. do 4. července bude pro veřejnost uzavřen provoz na úseku evidence motorových vozidel Městského úřadu. Důvodem je zavádění nového centrálního registru vozidel, který bude spuštěn 9. července.

Na hradě Starý Jičín bude v sobotu divadlo - přímo na nádvoří hradu. Hrát se začíná v devět hodin večer - na programu je hra Frankenstein.

Na zimním stadionu vystoupí v sobotu legendární česká kapela Tři sestry v čele s Lou Fanánkem Hagenem. Začátek koncertu je v 18 hodin.

Tělovýchovná jednota Nový Jičín pořádá v sobotu 12. ročník Memoriálu Miroslava Rešla v řecko-římském zápase a ve volném stylu. Turnaj proběhne v hale ABC od půl jedenácte dopoledne.

reklama
Komu: (email) Text zprávy
2 + 3 =Add to Google
  • 2006 - 2015 POLAR televize Ostrava, s.r.o., Boleslavova 710/19, Ostrava-Mar.Hory, IČ: 25859838
    Redakce: polar@polar.cz
  • Reklama a spolupráce: obchod@polar.cz | Podpora: multimedia@polar.cz
  • Orgánem dohledu je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Jakákoliv užití obsahu je bez souhlasu POLAR televize Ostrava, s.r.o. zakázáno.
reklama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace